Dlaczego warto zaufać właśnie nam?

Skontaktuj się z nami!

Nasza firma specjalizuje się w naprawie komputerów (serwis/naprawa notebooków, komputerów) . Nasze wieloletnie doświadczenie umożliwia nam podjęcia się naprawy praktycznie każdego uszkodzenia sprzętu elektronicznego.

Posiadamy niezbędny sprzęt zarówno do diagnozy usterki jak i jej usunięcia. Nie uznajemy zasady „przygrzania układu” jako formy naprawy sprzętu. Każda procedura zarówno reballingu jak i wymiany układu BGA odbywa się na profesjonalnym sprzęcie. Jako narzędzia pracy nie uznajemy opalarki i innych wymyślnych urządzeń które rzekomo naprawiają sprzęt.

Mając świadomość, iż technologia idzie w ogromnym stopniu do przodu duży nacisk kładziemy na szkolenia personelu jak i doposażanie serwisu w sprzęt najwyższej jakości.

Co nas wyróżnia?

Przede wszystkim indywidualne podejście do klienta ale również jakość i precyzja wykonywanych usług, dbałość o powierzony nam sprzęt, serwis i obsługa zakupionych u nas towarów… Tylko u nas przy zakupie komputera otrzymujesz pomoc zdalną i telefoniczną 24h, gwarancję realizowaną w miejscu zakupu i możliwość naprawy komputera w ramach gwarancji nawet w ciągu 48h… Możemy również przyjechać do Ciebie na miejsce i podłączyć twój komputer, drukarkę, router, telewizor, zestaw audio czy inny sprzęt…

Mając świadomość, iż technologia idzie w ogromnym stopniu do przodu duży nacisk kładziemy na szkolenia personelu jak i doposażanie serwisu w sprzęt najwyższej jakości.

Czym się tak naprawdę zajmujemy?

W pierwszej kolejności naprawą laptopów i komputerów i w tym bez wątpienia jesteśmy bezkonkurencyjni. Zajmujemy się również takimi rzeczami jak  odzyskiwanie danych, kontrola rodzicielska, kontrola pracowników czy programy szpiegowskie. Jednak oprócz tego naprawiamy tak naprawdę wszelką elektronikę jaka tylko istnieje: telefony, tablety, telewizory, konsole, zegarki, wieże, wzmacniacze, elektroniczne elementy samochodowe, komputery przemysłowe i wiele innych. Ponadto świadczymy jeszcze inne usługi takie jak: serwis i montaż alarmów, monitoringu i wideo domofonów, instalacje oświetlenia LED oraz inteligentne rozwiązania dla domów.

Serwis komputerowy
Zbigniew Kusiak

ul. Towarowa 24, 85-746 Bydgoszcz
NIP:5541053855
tel. +48 602 640 533
mail: k-zbig@o2.pl